KONST / Ramar / Ram 15229327
*
nr 1522 9327
Ram
med oljetryck, 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 50x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 februari 2023
kl 18:51:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/2 07:00:21
1
100 kr
20/2 18:45:52
2
Vinnande bud
20/2 18:46:06
2
justering av budtak
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: oljetryck ram ramar
-
6131 Amplar
ett par, Rörstrand, Alf Wallander (1862-1914), Sve..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:11
-
6236 Assietter
12 st, Paragon, England, "Tree of Kashmir"
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:59
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:29
-
6041 FÃ¥glar
+ skål, Höganäs. Höjd: 4-6 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:05
-
6042 Fat
3 st, Gabriel, fiskar, glaserad stengodslera. Läng..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:19
-
6053 Fat
4 st, Kina, Blåvitt kompaniporslin, Diameter: 8-16 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49
*
Ram
nr 1522 9327
Ram
med oljetryck, 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 50x62 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/2 07:00:21 | 1 | 100 kr |
20/2 18:45:52 | 2 | Vinnande bud |
20/2 18:46:06 | 2 | justering av budtak |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: oljetryck ram ramar
-
6131 Amplar
ett par, Rörstrand, Alf Wallander (1862-1914), Sve..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:11 -
6236 Assietter
12 st, Paragon, England, "Tree of Kashmir"
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:59 -
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:29
-
6041 FÃ¥glar
+ skål, Höganäs. Höjd: 4-6 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:05 -
6042 Fat
3 st, Gabriel, fiskar, glaserad stengodslera. Läng..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:19 -
6053 Fat
4 st, Kina, Blåvitt kompaniporslin, Diameter: 8-16 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49